Portfolio

Ola i Dominik

W końcu! To ten czas! Czas w którym na poważnie postanowiliśmy uzupełnić bloga! 🙂

Na pierwszy strzał niezapomniany ślub Oli i Dominika! 🙂

Prawie cały dzień spędziliśmy w bardzo urokliwym miejscu ale o tym później. Pierw trzeba było tam dojechać, a uwierzcie… gogglemaps postarało się aby droga była pełna wrażeń. NA sam początek roboty drogowe, objazdy, tylko po to by finalnie przejechać drogą polną pełną dziur i wystających głazów. Cud że auto dojechało bez uszczerbku 🙂 ALE DOJECHALIŚMY! )

Już podczas przygotowań dało się zauważyć, jak szczególny będzie to dla nich dzień. Mimo odczuwalnego napięcia i panującej wszędzie wzruszającej atmosfery, na szczęście nikogo nie opuszczał doskonały humor, dzięki czemu raz po raz padały żarty i co chwilę ktoś przywoływał wesołe wspomnienia. Po złapaniu kilku udanych kadrów, szykujących się do uroczystości Młodych, przyszła pora na kluczowy moment dnia.
Ślub Oli i Dominika odbył się w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kamiennej Górze. Wnętrze kościoła jest jasne i przestronne, co znacznie ułatwiło nam pracę. Ciasne i ciemne kościółki są bardzo klimatyczne, ale dla fotografów stanowią nie lada wyzwanie… Tutaj jednak mieliśmy bardzo komfortowe warunki, a kościół położony malowniczo na tle Sudetów, stworzył fantastyczny klimat, który udało nam się uchwycić na zdjęciach. Po pełnej wielu emocji ceremonii zaślubin, Młoda Para przyjęła życzenia od rodziny i przyjaciół, a potem zaczęła się już istnie szalona zabawa!
Wesele odbyło się w sali Agropustelnik – niedaleko Kamiennej Góry w niewielkiej wsi Pustelnik. Trzeba przyznać, że Ola i Dominik wybrali same bardzo urokliwe miejsca, aby spędzić ten wyjątkowy dzień w rodzinnej i ciepłej atmosferze. Gospodarstwo agroturystyczne, do którego należy to miejsce funkcjonuje na wielu polach – między innymi posiada ofertę weselną. Trzeba przyznać że to miejsce od razu trafiło na listę naszych ulubionych miejsc! Z czystą przyjemnością będziemy tam wracać. Za wystrój sali odpowiadała ekipa PanDecor i spisali się świetnie! Dekoracje idealnie wypełniły jasną przestrzeń, ale nie było też ich zbyt dużo, co potrafi być utrudnieniem przy dużej liczbie gości na stosunkowo niewielkiej przestrzeni. Tutaj zdecydowanie nie mieliśmy takich zmartwień, a łapanie kadrów było czystą przyjemnością!
Autorem szału na parkiecie był niezawodny Wojtek Senus z Grupy Wodzirejów Freak Frak i nie można mieć wątpliwości co do tego, że poradził sobie ze swoim zadaniem znakomicie. Niezwykłym akcentem był moment, kiedy impreza przeniosła się na parkiet pod gołym niebem! Obserwowanie i fotografowanie rewelacyjnych humorów gości i przede wszystkim Młodych, sprawiło nam ogromną frajdę. Od ilości otaczającej nas młodzieńczej energii, miłości i przyjaźni skumulowanych w maksymalnej dawce na tych kilkudziesięciu metrach kwadratowych, aż momentami kręciło nam się w głowach, ale o takiej atmosferze podczas wesela marzy chyba każda para i każdy fotograf! Cała ekipa odpowiedzialna za organizację atrakcji, dekoracji i rozrywek była naprawdę świetnie przygotowana i profesjonalna, a przy tym niezwykle sympatyczna.
Sesję plenerową zorganizowaliśmy w innym dniu. Takie rozwiązanie jest dużo wygodniejsze z kilku powodów. Po pierwsze Ola i Dominik nie musieli się spieszyć, ani rezygnować z obecności na zabawie z gośćmi, a po drugie mieliśmy dużo więcej czasu na cały plener i możliwość wyboru dowolnej pory dnia. Na zdjęcia wybraliśmy się w niesamowicie fotogeniczne miejsce. Był nim Lawendowy Przystanek. Na szczęście pogoda nas nie zawiodła, a miała okazję Młoda Para wykazać się swoim poczuciem humoru podczas pozowanych zdjęć. Ich naturalność i spontaniczność wspaniale wpłynęła na naszą współpracę, a dodatkowo wszyscy dobrze się bawiliśmy. Najważniejsze jest jednak to, co widać na zdjęciach, a te znakomicie oddały klimat tego dnia. Na tle fioletowego pola lawendy zakochani Ola i Dominik wyglądali przepięknie, a nam nie pozostało nic innego, jak uwiecznić ich relację na zdjęciach.

Cały fotoreportaż z dnia ślubu i pleneru jest już dostępny na stronie i czeka na obejrzenie. My natomiast bardzo dziękujemy Wam – Olu i Dominiku! Za fantastyczną współpracę, wiele wzruszeń i jeszcze więcej pozytywnej energii. Uwiecznienie dla Was tych ważnych chwil było dla nas zaszczytem i przyjemnością. Życzymy Wam wielu wspaniałych wspólnie spędzonych lat!

 

Sala: agropustelnik.pl

DJ&Wodzirej: Wojtek Sensu

Dekoracje i Kwiaty: Pan Dekor

MakeUp: Beauty Make Up Ela Lewandowska

Fryzura: www.studio84.pl

Suknia: Para Siempre Salon Mody Ślubnej

Garnitur: www.giacomo.pl