O nas

Cześć !
Witamy Cię na naszej stornie.

Na co dzień jesteśmy małżeństwem, a nasza wspólna pasja to fotografia. Większość sesji robimy we dwójkę co pozwala nam robić zdjęcia z różnych perspektyw uzupełniając się wzajemnie.

Robiąc reportaż ślubny lub jakąkolwiek inną sesje staramy się być uczestnikami zdarzeń a nie reżyserami dlatego też nie ingerujemy w to co się dzieje, chyba że wymaga tego sytuacja. Uwielbiamy towarzyszyć ludziom w najważniejszych chwilach ich życia. Fotografując szukamy emocji i staramy się być zawsze tam gdzie coś się dzieje tak by uchwycić najważniejsze momenty – po cichu… z ukrycia 🙂

Mam na imię Monika i z wykształcenia jestem pedagogiem specjalnym, na co dzień pracuję jako terapeuta zajęciowy z dorosłymi co sprawia mi dużo satysfakcji i pozwala się rozwijać. Drugą moją pasją jest fotografia uwielbiam obserwować ludzi, w codziennych i niecodziennych sytuacjach, ich emocje, reakcje na zastane momenty. Uważam że wówczas mam okazję uchwycić najbardziej prawdziwe chwile, a na tym zależy mi najbardziej.

Mam na imię Paweł. Jestem niedoszłym nauczycielem muzyki oraz byłym instruktorem śpiewu. Przez wiele lat występowałem na różnych scenach jako muzyk, wokalista i konferansjer, dzięki czemu zyskałem dużą śmiałość oraz doświadczenie w kontaktach z ludźmi. Fotografuję od 2006 roku. Eksperymentowałem z różnymi rodzajami fotografii jednak portret i wszystko co się wiąże z fotografowaniem ludzi daje mi najwięcej satysfakcji. Fotografia ślubna łączy ze sobą moje dwa największe zamiłowania – fotografowanie ludzi oraz relacje z nimi.

W kontaktach z naszymi klientami nie zamykamy się na wykonanie „suchego” reportażu z uroczystości na którą nas zaprosili, często staramy się służyć radą, pomocą, dzielić się doświadczeniem z przeróżnych sytuacjach które pojawiają się w trakcie naszej pracy.

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie umówimy się na kawę w celu poznania się i omówienia ewentualnej współpracy.