Portfolio

Kinga i Piotr

Nasza przygoda z Kingą i Piotrem rozpoczęła się od sesji narzeczeńskiej, którą zrealizowaliśmy we Wrocławiu – stolicy Dolnego Śląska. Para, która skorzystała z naszych usług, przyznała się że las i przyroda nie są czymś, co przypada im do gustu. Taka informacja bardzo mocno nam się spodobała, albowiem sprawiła, że mogliśmy wykonać piękną i absolutnie wyjątkową sesję narzeczeńską. Naprawdę miło jest oderwać się od gór i zachodów słońca, które szczerze uwielbiamy, jednak pamiętamy o tym, że co za dużo to niezdrowo. Dlatego też mniej standardowa lokalizacja bardzo mocno przypadła nam do gustu. Często pytacie nas czemu sesja narzeczeńska jest tak istotna. Wynika to z faktu, że wówczas mamy czas się odrobinę poznać, a także zobaczyć, jak pracujemy oraz jacy jesteśmy, tak by w dzień Waszego ślubu było Wam o wiele prościej znieść obecność aparatu. Działa to oczywiście w dwie strony. Współpraca taka jest więc bardzo istotna i pozwala przełamywać pewne bariery, sprawiając równocześnie, że możliwe jest wykonanie pięknych zdjęć, stanowiących wyjątkową pamiątkę dla zakochanych. Osoby marzące o pięknej pamiątce i zapamiętaniu ślubu na długo powinny więc zdecydować się na sesję narzeczeńską, ponieważ ma ona niezwykle szerokie spektrum zalet.

Warto podkreślić, że dzień ślubu to była prawdziwa petarda! Otrzymaliśmy wówczas potężną dawkę spokoju, miłości i niezwykle dobrej energii! Nie zabrakło też pięknych czworonogów, dwóch uroczych psów – Alfonsa i Winnie – które mogły liczyć w tej godzinie na specjalne traktowanie i w pełni kompleksową opiekę! Musimy zaznaczyć, że trafiła nam się bardzo pragmatyczna para. która postanowiła przygotować się do ślubu nawzajem, dzięki czemu można było poczuć bardzo intymny klimat przygotowań, wprawiający w prawdziwy zachwyt! Na tym nie koniec jednak urokliwych akcentów, gdyż ślub oraz przyjęcie weselne odbyły się w bardzo kameralnym gronie. W imprezie tej uczestniczyła najbliższa rodzina i przyjaciele, dzięki czemu atmosfera była wspaniała. Kinga oraz Piotr nie mogli narzekać na nudę, ponieważ zabawa dostarczyła niezapomnianych atrakcji.
Ślub odbył się w znanym kościele w Jaszkotlu. Jest to wyjątkowy obiekt sakralny, który znany jest z majestatycznego wyglądu. Wszystko to sprawiło, że uroczystość dostarczyła niezapomnianych wrażeń wszystkim zgromadzonym. Nowożeńcy z pewnością zapamiętają ten dzień do końca życia, ponieważ liczne walory wizualne tego kościoła sprawiają, że jest on wręcz idealnym miejscem na organizację tak ważnego wydarzenia. Bardzo istotną częścią tego dnia było także przyjęcie w restauracji Azyl w Kątach Wrocławskich. Nieodłącznym elementem każdego ślubu jest dobrej jedzenie, a renomowana restauracja Azyl zadbała o to, aby goście najedli się do syta. Osoby biorące udział w tym wydarzeniu mogły spróbować wielu znakomitych dań, zaskakując tym samym swoje kubki smakowe. Co warto podkreślić, jako miejsce sesji poślubnej para wybrała Katowice, czyli stolicę Górnego Śląska. Kinga oraz Piotr podjęli decyzję, że najlepszym wyborem będą okolice Spodka. Klimat urbanistyczny przy wyjątkowym zachodzie słońca doskonale wpasował się w cały klimat reportażu ślubnego, dlatego też para ta otrzymała piękne zdjęcia, stanowiące idealną pamiątkę po ślubie. Wysokie i zapierające dech w piersi budynki, ściany z cegły oraz miejskie murale fantastycznie uzupełniały relacje między Kingą i Piotrem, w efekcie czego wykonane zdjęcia stały na absolutnie najwyższym poziomie.