Portfolio

  • Home

Justyna i Konrad – Kameralny ślub w Karpaczu

Na ten ślub długo czekałem. Jak tylko Justyna  skontaktowała się ze mną i opisała jak wyobraża sobie ten dzień, wiedziałem że chcę w tym uczestniczyć! Ślub jest wielkim wydarzeniem, często wyobrażamy sobie zabawę do białego rana, w gronie rodziny i przyjaciół. Justyna i Konrad postanowili przeżyć ten dzień bardziej intymnie. Wyobraźcie sobie: początek jesieni, mały kameralny kościółek w Karpaczu wokół góry, w oddali widać Śnieżkę i Oni!!!

Dla mnie, jako osoby która na co dzień fotografuje takie wydarzenia, jest nie lada gratką, móc sfotografować ślub na cztery osoby, bowiem Justyna i Konrad postanowili spędzić ten dzień wyłącznie w towarzystwie swoich świadków. Tym bardziej poczułem się wyróżniony, że zechcieli wziąć nas „na doczepkę” 🙂 Tak, ten ślub był wyjątkowy również z tego powodu że w pracy pomagała mi moja ukochana Monika. Niestety brak czasu nie pozwala Jej zbyt często mi towarzyszyć, tym bardziej cieszyłem się, że mogłem ten czas spędzić również z żoną!

Będąc w Karpaczu, rzecz jasna, nie było innej opcji jak zrobić plener na najwyższym szczycie Karkonoszy, na Śnieżce. Uwielbiam górskie przestrzenie i poczucie spokoju jakie dają góry. Pomimo całej chmary turystów (na oko było ich z pół miliona 😀 ) również tym razem, udało się zrobić kameralne zdjęcia. Sami zobaczcie!