Portfolio

  • Home

Joanna i Marcin

Witajcie!
Jest zima, czekamy na trzecią falę pandemii, jest to zatem idealny czas na uzupełnienie bloga! 🙂 Na pierwszy ogień idą Joanna i Marcin.

Nie skłamię jak powiem, że to wyjątkowa para! 🙂 Już podczas sesji narzeczeńskiej pokazali, że niczego się nie boją, nawet wejścia do zielonej, mętnej, pełnej różnych wodnych stworzeń wody! Za to wielki szacun ode mnie! 🙂

Jeśli chodzi o dzień ślubu Asia i Marcin musieli zmagać się z przeciwnościami, które na każdym kroku napotykali. Jak nie pandemia koronawirusa i obostrzenia z nią związane, tak biurokracja, przez którą musieli przesunąć datę ślubu. Na szczęście wszystko się udało i mogliśmy zachwycać się bajecznym ślubem! 🙂

W tym roku często zdarzało się, że pracowaliśmy we dwoje. Tak było i tym razem. Wraz z Moniką podziwialiśmy wyjątkową ceremonię. Nie był to zwykły ślub, ponieważ była to uroczystość humanistyczna prowadzona przez Jacka Siedleckiego. Para Młoda w otoczeniu najbliższych, z pięknym tłem Jeziora Bystrzyckiego, przysięgali sobie miłość wygłaszając własne słowa przysięgi. Przyznam szczerze, że było to niezapomniane przeżycie! 🙂 Tego dnia nie zabrakło również szalonej zabawy.

Jak się domyślacie, sesja plenerowa również musiała być w wyjątkowym miejscu.  Padło na bardzo klimatyczną Winnicę Niemczańską. Miejsce niezwykle urokliwe, z niebanalnym widokiem.

Dzięki Kochani że mogliśmy Wam towarzyszyć podczas tego wyjątkowego dnia. Dziękujemy za zaufanie!