Portfolio

Ania i Maciek

Piękni, młodzi i szaleni! Jakiś czas temu, Ania i Maciek wzięli ślub, a ja dalej jestem pod wrażeniem tego dnia! Było magicznie, szalenie, epicko! Jakże mogłoby być inaczej skoro Para Młoda fantastyczna?

Uroczystość odbyła się w małym kościele pod Wrocławiem. Fantastyczny i kameralny klimat, udzielił się wszystkim uczestnikom tego wydarzenia. Mi oczywiście również. W spokoju i bez nadmiernego zamętu Ania i Maciek powiedzieli sobie sakramentalne „TAK”, a ja miałem ogromną przyjemność być przy tym! Później już było tylko lepiej. Szampańska zabawa odbyła się w Domu Weselnym SARAH pod Wrocławiem. Doskonale oddawał podniosłość całego wydarzenia. Fantastyczny wystrój sali sprawiał, że fotografowanie było coraz bardziej przyjemne!

Nie mogę nie wspomnieć o sesji plenerowej, która wyszła genialnie! Ania i Maciek wykazali się dużą cierpliwością i otwartością na moje pomysły, a nie wszystkie były do końca racjonalne! Jak dotrwacie do końca wpisu, zobaczycie co zmalowaliśmy wspólnie!

Aniu, Maćku! Dziękuję Wam za wielką dawkę humoru, salwy śmiechu, dowcipy i baaardzo dużą dawkę pozytywnej energii! Fajnie, że mogłem Wam towarzyszyć tego dnia!